VĒRTĪBAS

Mūsu pasaules lielākā vērtība ir ģimene!

Ģimenes dzīve ne vienmēr ir viegla, bet tā ir ikviena cilvēka fundamentāls pamats.

Senie gudrie ir teikuši, ka īsteni vīrietis kļūst par vīrieti un sieviete par sievieti, tikai tad, kad tiem ģimenē piedzimst bērns

Tad viņiem ir jāmācās mainīt ne tikai savu ierasto dzīves ritmu, bet jāspēj pacelt kāda cita vajadzības pār savējām.

Vecākam būt ir misija, kas piepildīta ar beznosacījuma mīlestību, vēlmi un gatavību pakārtot savu dzīvi mazā vajadzībām, kā arī gudrību audzināt bērnu par pašpietiekamu un laimīgu cilvēku.

Mēs augsti vērtējam cilvēkus, kas spēj pieņemt patstāvīgus lēmumus, rīkoties un uzņemties par to atbildību. Kas ciena sevi un citus. Kam vērtīgāk par personisko ieguvumu, ir ieguvums kopienai. Šādi, sirds gudri cilvēki, ir jebkuras veiksmīgas sabiedrības nākotne. Un to veidot varam tikai un vienīgi mēs paši.

Kā? Lai sabiedrība būtu vieda un unikāla, to veidot ir jāsāk ar pašiem mazākajiem. Lai palīdzētu bērniem attīstīties, mēs piedāvājam izglītojošu, attīstošu un interesantu instrumentu klāstu apzinātiem vecākiem, skolotājiem, draugiem un radiem, lai kopā audzinot gudrus un spējīgus bērnus, varētu izveidot lielisku nākotnes sabiedrību.

Mūsu piedāvājums pamatā sastāv no rūpīgi atlasītām spēlēm un rotaļlietām bērnu attīstībai. Un vēl mēs dalāmies ar savu pieredzi, viedokli un redzējumu par to, kā padarīt savu ģimenes dzīvi vieglāku un interesantāku – piedāvājot noderīgas lietas un idejas, ko paši esam pielietojuši praksē, atzinuši par labu esam un ko vēlamies ieteikt citiem.