Preces atgriešanas noteikumi

Pārdomāji un vēlies atgriezt vai samainīt preci?

Saskaņā ar Latvijas Republikas MK 20.05.2014. noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” Tev ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā pēc preču saņemšanas, neminot iemeslu, atkāpties no līguma un atgriezt interneta veikalā iegādāto. Atkarībā no radušās situācijas, Tev ir tiesības uz naudas atmaksu, preces nomaiņu, un/vai kompensāciju, atbilstoši situācijai.

Veicot preces atgriešanu, lūdzam ņemt vērā, ka prece nedrīkst būt bojāta, lietota un tās izskats nedrīkst būt būtiski mainīts Ja atgriežamā prece atbilst minētajām prasībām, SIA “Zingelis” veic naudas atmaksu ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preces atgriešanas formas saņemšanas. Izdevumus par preču atgriešanu sedz SIA “Zingelis”.

Nodrošinām ērtu un ātru preču atgriešanu vai apmaiņu

·      Nodrošinām iespēju atgriezt vai arī samainīt iegādātās preces, izmantojot platformu atgriesana.omniva.lv.

·       Ja vēlies atgriezt vai samainīt iegādāto preci, vari to izdarīt 14 dienu laikā no pirkuma saņemšana dienas

Nauda tiks atmaksāta vēlākais 14 dienu laikā, no preces atgriešanas formas iesniegšanas brīža portālā atgriesana.omniva.lv

Naudas atmaksas veidi

·      Pārskaitījums uz bankas kontu, no kura veikts pirkums

·      Veikala kupons jaunam pirkumam

 Kas jādara?

1. Aizpildi preču atgriešanas formu platformā atgriesana.omniva.lv

2. Pēc atgriešanas formas aizpildīšanas uz Jūsu norādīto tālruni un e-pastu tiks nosūtīta informācija ar sūtījuma atgriešanas kodu un tālāko.

3. Dodieties uz tuvāko Omniva pakomātu, ekrānā izvēlieties “Sūtīt sūtījumu” un tad “Sūtījums ar iepriekš sagatavotu adrešu karti”, ievadiet sūtījuma atgriešanas kodu un sekojiet tālākajiem norādījumiem ekrānā.

4. Lūdzam ņemt vērā, ka preci atgriezt ar pakomāta starpniecību iespējams, ja sūtījuma iepakojuma izmērs nav lielāks par 38 x 64 x 39cm un tā max svars nepārsniedz 30kg.