PRIVĀTUMA POLITIKA

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Iegādājoties kaut ko mūsu veikalā, kā pirkuma un pārdošanas procesa daļu mēs apkopojam jūsu sniegto personisko informāciju, piemēram, jūsu vārdu, adresi un e-pasta adresi.
Pārlūkojot mūsu veikalu, mēs automātiski saņemam jūsu datora interneta protokola (IP) adresi, lai sniegtu mums informāciju, par jūsu pārlūkprogrammu un operētājsistēmu.
E-pasta mārketings: ar jūsu atļauju mēs varam nosūtīt jums e-pastus par mūsu veikalu, jauniem produktiem un citiem atjauninājumiem.

Piekrišana

Kā jūs saņemat manu piekrišanu?

Kad jūs sniedzat mums personisko informāciju, lai pabeigtu darījumu, pārbaudiet savu kredītkarti, izdariet pasūtījumu, nokārtojat piegādi vai atgriežat pirkumu, nozīmē, ka piekrītat, ka mēs to apkopojam un izmantojam tikai konkrētam mērķim.
Ja mēs pieprasām jūsu personisko informāciju sekundāra iemesla dēļ, piemēram, mārketingam, mēs vai nu tieši lūgsim jūs izteikt piekrišanu sniegt personisko informāciju, vai sniegsim jums iespēju pateikt nē.

Kā es varu atsaukt savu piekrišanu?

Ja pēc tam, kad esat piekritis personiskās informācijas nodošanai, jūs pārdomājat, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums pa e-pastu sia.zingelis@gmail.com

Informācijas atklāšana

Mēs varam atklāt jūsu personisko informāciju, ja tas tiek pieprasīts saskaņā ar likumu vai ja pārkāpjat mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

Pārdošanas platforma

Mūsu veikals ir izvietots vietnē Shopify Inc. Shopify Inc nodrošina mūs ar tiešsaistes tirdzniecības platformu, kas ļauj mums pārdot produktus un pakalpojumus jums.
Jūsu dati tiek glabāti Shopify datu glabāšanas datubāzēs un vispārējā Shopify lietojumprogrammā. Shopify Inc uzglabā jūsu datus drošā serverī aiz ugunsmūra.

Apmaksa:

Ja izvēlaties tiešo maksājumu, lai pabeigtu pirkumu, Shopify saglabā jūsu kredītkartes datus. Tie ir šifrēti, izmantojot Maksājumu kartes industrijas datu drošības standartu (Payment Card Industry Data Security Standard  PCI-DSS). Jūsu pirkuma darījuma dati tiek glabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams pirkuma darījuma pabeigšanai. Kad tas ir pabeigts, jūsu pirkuma darījuma informācija tiek dzēsta.
Visias tiešo maksājumu vārtejas atbilst PCI-DSS noteiktajiem standartiem, kurus pārvalda PCI drošības standartu padome, kas ir tādu zīmolu kopīga apņemšanās kā Visa, Mastercard, American Express un Discover.
PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt drosu kredītkaršu informācijas apstrādi mūsu veikalā un tā pakalpojumu sniedzēju.

Lai iegūtu plašāku ieskatu, varat arī izlasīt Shopify pakalpojumu sniegšanas noteikumus (https://www.shopify.com/legal/terms) vai paziņojumu par konfidencialitāti (https://www.shopify.com/legal/privacy).

Trešās puses

Parasti trešās puses pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs izmantojam, savāks, izmantos un izpaudīs jūsu informāciju tikai tādā apjomā, kāds nepieciešams, lai viņi varētu sniegt mums noteiktus pakalpojumus.

Tomēr dažiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, maksājumu vārtejām un citiem maksājumu apstrādātājiem, ir savi konfidencialitātes Noteikumi attiecībā uz informāciju, kas mums viņiem jāsniedz par darījumiem kas saistīti ar jūsu pirkumiem.

Mēs iesakām izlasīt šo pakalpojumu sniedzēju konfidencialitātes politiku, lai jūs varētu saprast veidu, kādā šie pakalpojumu sniedzēji apstrādā jūsu personisko informāciju.

Jo īpaši jāatceras, ka daži pakalpojumu sniedzēji var atrasties vai izmantot tādas telpas, citā jurisdikcijā nekā jūs vai mēs. Tātad, ja jūs izvēlēsieties turpināt darījumu, kas ietver trešās puses pakalpojumus, tad uz jūsu informāciju var attiekties jurisdikcijas (-u) likumi, kurā šis pakalpojumu sniedzējs vai tā telpas atrodas.

Piemēram, ja jūs atrodaties Kanādā un darījums tiek apstrādāts Amerikas Savienotajās Valstīs, tad jūsu personīgo informāciju, kas tiek izmantota šī darījuma veikšanai, var atklāt saskaņā ar Amerikas Savienoto Valstu tiesību aktiem, tostarp Patriotu aktu (Patriot Act).

Kad jūs atstājat mūsu veikala vietni vai tiekat novirzīts uz trešās puses vietni vai lietojumprogrammu, uz jums vairs neattiecas šī konfidencialitātes politika vai mūsu vietnes Pakalpojumu Sniegšanas Noteikumi.

Saites

Kad jūs noklikšķināt uz saitēm mūsu veikalā, tās var novirzīt jūs prom no mūsu vietnes. Mēs neesam atbildīgi par citu vietņu konfidencialitātes praksi un mudinām jūs iepazīties ar viņu konfidencialitātes politiku.

Drošība

Lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs veicam attiecīgus drošības pasākumus un sekojam nozares paraugpraksei, lai pārliecinātos, ka jūsu informācija netiek pazaudēta, ļaunprātīgi izmantota, atklāta, mainīta vai iznīcināta.
Ja jūs mums sniedzat savu kredītkartes informāciju, informācija tiek šifrēta, izmantojot drošu slēdžu slāņa tehnoloģiju (SSL) un tiek saglabāta ar AES-256 šifrēšanu. Lai gan neviena pārsūtīšanas pa internetu vai elektronisko datu glabāšanas metode nav 100% droša, mēs izpildām visas PCI-DSS prasības un ieviešam papildu vispārpieņemtus nozares standartus.

Sīkdatnes

Šeit ir saraksts ar sīkdatnēm, kuras mēs izmantojam. Mēs esam tās uzskaitījuši šeit, lai jūs varētu izvēlēties, vai vēlaties atteikties no sīkdatnēm.

  • _session_id, unique token, session, Ļauj Shopify saglabāt informāciju par jūsu sesiju (referrer, galvenā lapa utt.).
  • _shopify_visit, netiek uzturēti personas dati, saglabājas 30 minūtes no pēdējā apmeklējuma, tiek izmantots mūsu vietnes nodrošinātāja iekšējā statistikas izsekotājā, lai reģistrētu apmeklējumu skaitu
  • _shopify_uniq, dati netiek glabāti, beidzas nākamās dienas pusnaktī (attiecībā pret apmeklētāju); skaita vienotu klienta veikto apmeklējumu skaitu.
  • cart, unique token, noturīgs 2 nedēļas, Saglabā informāciju par jūsu grozu saturu.
  • _secure_session_id, unikāls simbols, sessional
  • storefront_digest, unikāls marķieris, nenoteikts Ja veikalam ir parole, to izmanto, lai noteiktu, vai pašreizējam apmeklētājam ir piekļuve.

Ierobežojumi

Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt, ka esat pilngadīgs saskaņā ar jūsu valsts likumdošanu vai ka jūs esat pilngadīgs saskaņā ar jūsu valsts likumdošanu, un jūs esat devis savu piekrišanu, lai atļautu nepilngadīgajiem jūsu apgādībā izmantot šo vietni.

Privātuma politikas grozījumi

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo politiku, tādēļ, lūdzu, pārskatiet šos noteikumus bieži. Izmaiņas un paskaidrojumi stāsies spēkā tūlīt pēc to ievietošanas tīmekļa vietnē.  Ja politikā būs būtiskas izmaiņas, mēs paziņosim jums, ka tā ir atjaunināta, lai jūs būtu informēti par izmaiņām.

Ja mūsu veikals mainīs īpašnieku vai tiks apvienots ar citu uzņēmumu, jūsu informācija var tikt nodota jaunajiem īpašniekiem, lai mēs varētu turpināt pārdot produktus.